Moduļu māju tirdzniecības projekti

Mēs vēlamies lauzt stereotipisko uzskatu, ka moduļu būves ir bezgaumīgas konteinera tipa kastes bez savas individualitātes! Moduļu mājas, pretēji uzskatiem, ir piemērotas jebkuriem laikapstākļiem, tās ir energoefektīvas un ļoti funkcionālas. Tāpēc piedāvājam moduļu mājas dažādām vajadzībām: no vienkāršas sarga mājas līdz sarežģītiem daudzstāvu moduļu kompleksiem. Mēs darbojamies atbilstoši klientu vēlmēm kā standarta, tā arī individuālā risinājumā gan privātām, gan uzņēmumu vajadzībām. Sadarbojoties ar mums, sniegsim iespēju realizēt savu sapņu mājas projektu īsā laikā, izmantojot kvalitatīvus būvmateriālus un garantējot par mājas drošību un ilgmūžību!

Dzīvojamās un brīvdienu mājas

Dzīvojamā māja, kas veidota no moduļiem, ir moderns dzīves vides risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem. Šādu māju būvniecība no moduļiem atbrīvo klientus no gariem un laikietilpīgiem arhitektoniskiem risinājumiem, kā arī no būvdarbiem objektā. Dzīvojamo moduļu klasē ietilpst gan brīvdienu un kempingu moduļu mājas, gan arī patstāvīgi dzīvojamās mājas un rindu mājas. Moduļu mājas izceļas ar lielisku energoefektivitāti un tās ir piemērotas jebkuriem laikapstākļiem un gadalaikam. Garantējam kvalitāti un izmantoto materiālu funkcionalitāti vairāku desmitu gadu garumā.

SKATĪT PROJEKTUS

Moduļu risinājumi uzņēmumiem

Industriālo moduļu klasē iekļaujas viss, kas nepieciešams Jūsu biznesa telpu nodrošinājumam, sākot no vienkāršas sarga mājiņas, ģērbtuvēm, dušām un sanitārajiem mezgliem līdz biroja ēkām un dažādu izmēru ražošanas telpām un noliktavām. Izstrādājam individuālus moduļu risinājumus, balstoties uz klienta vēlmēm un prasībām. Industriālo moduļu ražošanā izmantojam kvalitatīvus materiālus, kas izceļas ar drošību un funkcionalitāti, kā arī sniedz iespēju moduļus pārvietot arī pēc vairāku gadu lietošanas.

SKATĪT PROJEKTUS