Jautājiet mums

Sekretāre

Sintija Oleksa

+371 63491350

via-s@via-s.lv

Pārdošanas speciālists
Valters Zusāns

+371 20205447 (LV, RU)

valters.zusans@via-s.lv

Pārdošanas speciālists
Uģis Grigorjevs

+46 735120645 (SE, NO)

ugis@via-s.se

Pārdošanas vadītājs
Denijs Jaunzemis

+371 29351881 (LV, EN)

denijs.jaunzemis@via-s.lv

Grāmatvede
Evita Zīle

+371 26142400

gramatvediba@via-s.lv

Sagādes vadītājs
Kristaps Kabiņeckis

+371 28787466

kristaps@storage.lv

Loģistikas vadītājs
Vikentijs Milaitis

+371 25454543

vikentijs@4rent.lv

Kvalitātes vadītāja
Gunta Ļaudiņa

gunta.laudina@via-s.lv

Tehniskais direktors
Kaspars Lagzdiņš

+371 29153253

kaspars.lagzdins@via-s.lv

Būvinženieris
Ariks Stankus

+371 26158403

ariks.stankus@via-s.lv

Montāžas vadītājs
Kristaps Petrovics

+371 28858293

kristaps.petrovics@via-s.lv

Ražošanas vadītājs
Guntis Rubezis

razosana@via-s.lv

Direktors
Rolands Vimba

rolands.vimba@via-s.lv

Valdes loceklis
Jānis Akerfelds

janis.akerfelds@via-s.lv

Moduļu tirdzniecība
SIA “VIA-S houses”
Reģ. nr. 42103080017

Juridiskā adrese:
Liepu 5, Robežnieki, Grobiņas nov., LV-3430
Faktiskā adrese:
Vecā Ostmala 10, Liepāja, LV-3401

Rekvizīti:
Citadele banka AS
IBAN: LV12PARX0020168420003
SWIFT: PARXLV22

Moduļu māju ražotne Grobiņā
SIA “VIA-S modular houses”
Reģ. nr. 42103047351

Juridiskā adrese:
Liepu 5, Robežnieki, Grobiņas nov., LV-3430

Rekvizīti:
Citadele banka AS
IBAN: LV49PARX0013228410001
SWIFT: PARXLV22

Moduļu māju ražotne Liepājā
SIA “VIA-S Industrial”
Reģ. nr. 52103077841

Juridiskā adrese:
Vecā Ostmala 10, Liepāja, LV-3401

Rekvizīti:
Citadele banka AS
IBAN: LV41PARX0017232730001
SWIFT: PARXLV22

Moduļu tirdzniecības filiāle Zviedrijā
VIA-S hus AB
Reģ. nr. 556880-5914

Juridiskā adrese:
Gryts gård 4 , 137 91 Västerhaninge

Rekvizīti:
Nordea bank AB
IBAN: SE5395000099603400817700
SWIFT: NDEASESS

Centrālais ofiss un ražotne – Vecā Ostmala 10, Liepāja, Latvija