PRIVĀTUMA UN SĪKDATŅU POLITIKA

Vispārīgā informācija

Apmeklējot SIA “VIA-S houses”, reģ. nr. 42103080017, juridiskā adrese Liepu 5, Robežnieki, Grobiņas novads, LV-3430 tīmekļa vietni www.via-s.lv, no Jums var tikt prasīts norādīt personīga rakstura informāciju, kas nepieciešama, lai varētu aizpildīt saziņas pieteikumu, izmantojot kontaktu sadaļu vai arī pierakstīties uz uzņēmuma jaunumu saņemšanu.

Informējam, ka mājaslapā sniegtie personas dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un cieņu. SIA “VIA-S houses” apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību.

Šī politika nosaka fizisko personu datu apstrādes politiku šajā mājaslapā un šīs privātuma un sīkdatņu politikas mērķis ir nodrošināt Jums normatīvajos aktos paredzēto informāciju par to, kā tiek iegūti un apstrādāti Jūsu personas dati. SIA “VIA-S houses” ir ar šīs mājaslapas saistīto personas datu apstrādes pārzinis.

 

Personas datu apstrāde

Personas datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīviem tiesību aktiem. Jebkura informācija par sevi, tiek uzskatīta par konfidenciālu, un tā nav pieejama trešajām personām. Jūsu personas dati tiks uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta Regulu 2016/679 un netiks izplatīti trešajām personām vai kā citādi ļaunprātīgi izmantoti.

 

Mārketinga komunikācija

–  “Kontakti”. Apmeklējot mājaslapas sadaļu “Kontakti”, Jums ir iespēja kontaktformā norādīt savu kontaktinformāciju saziņas nolūkam (vārdu un uzvārdu, e-pastu, tālruni un ziņojumu). Ievadot šo informāciju, Jūs piekrītat, ka ar jums sazināsies, lai nosūtītu informāciju par mūsu piedāvājumu un atbildētu uz interesējošiem jautājumiem.

–  “Pierakstīties jaunumiem.”  Izmantojot mājaslapas apakšdaļā redzamo formu, lai pieteiktos jaunumiem un saņemtu īpašus uzņēmuma piedāvājumus, no Jums tiks prasīts norādīt e-pasta adresi, kura tiks izmantota, lai Jūs informētu par īpašiem uzņēmuma piedāvājumiem. Pēc e-pasta adreses ievadīšanas Jums tiks lūgts apstiprināt pierakstīšanos jaunumiem, aizsūtot apstiprinājuma e-pasta vēstuli uz norādīto adresi. Pierakstīšanās būs aktīva sākot no brīža, kad tiks apstiprināta pierakstīšanās pēc norādēm, kuras saņemsiet norādītajā e-pasta vidē. Ja tiek konstatēts, ka šāds apstiprinājuma pieprasījums e-pastā ir atnācis bez Jūsu pierakstīšanās, lūgums, to ignorēt un informēt SIA “VIA-S houses” administrāciju.

 

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

Mājaslapā tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

 

Sīkdatnes jeb “Cookies”

Mājaslapas izmantošanas ietvaros tiek veikta datu vākšanu par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkdatnes, lai uzlabotu lietotājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājaslapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.

Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot mājas lapu, tas ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr nevēlaties sīkfailus saglabāt, veiciet izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Politikas grozījumi

SIA “VIA-S houses” ir tiesīgs papildināt un mainīt šīs politikas noteikumus pēc saviem ieskatiem, publicējot jaunāko versiju mājaslapā.