VIA-S houses – moduļu māju ražotājs ar 19 gadu starptautisku pieredzi

VIA-S houses ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi moduļu māju ražošanā. Piedāvājam izbūvēt moduļu mājas dažādām vajadzībām: sākot no vienkārša sarga moduļa līdz pat sarežģītiem daudzstāvu moduļu kompleksiem. Liela uzmanība tiek pievērsta arī māju energoefektivitātei, kas ir būtisks nosacījums mūsdienu būvniecībā. Mūsu ražotās moduļu mājas ir piemērotas jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem un gadalaikiem. Pārdomātie būvniecības, komplektēšanas un montāžas risinājumi ļauj moduļu māju uzstādīšanu veikt arī ziemas apstākļos. Mūsu mērķis ir atvieglot celtniecības procesu saviem klientiem, tāpēc piedāvājam realizēt Jūsu iecerēto moduļu māju no idejas līdz pat atslēgai. Pateicoties profesionālajai komandai un kvalitatīvam produktam, VIA-S ir iemantojis stabila un uzticama partnera reputāciju Eiropas tirgū.

 • 19

  GADU STARPTAUTISKA
  PIEREDZE

 • 1603

  PIEGĀDĀTAS
  MODUĻU MĀJAS

 • 110

  PROFESIONĀLU
  DARBINIEKU

 • VIA-S komanda

  Uzņēmuma darbinieki ir mūsu lielākā vērtība! Pateicoties viņu profesionalitātei, 19 darbības gadu laikā esam spējuši augt un attīstīties, paplašinot mūsu moduļu māju produkcijas noietu gan Baltijas, gan Skandināvijas tirgū.
  VIA-S grupas uzņēmumi nodarbina vairāk kā 110 profesionālus speciālistus, kuri ik dienu rūpējas par kvalitatīvu moduļu māju realizāciju un piegādi.
  Uzņēmums, regulāri paplašinot darbību un palielinot ražošanas jaudu, piedāvā studentiem un topošajiem speciālistiem prakses un darba iespējas gan ražošanas, gan administratīvajā personālā, kur tiek nodrošinātas apmācības profesionālo un praktisko iemaņu gūšanai.

  Ražotne

  Gadu gaitā varam lepoties ar attīstītu un izveidotu jaunu modernizētu ražotni, ļaujot ikdienas darbu padarīt efektīvāku un produktīvāku, kā arī uzlabot ražošanas procesu. Tā kā mūsu lielākā vērtība ir mūsu darbinieki, svarīgi bija izveidot tādu ražotni, kas katrā ražošanas etapā atvieglotu darbu un padarītu to maksimāli efektīvu un drošu.
  Jaunā ražotne pieļauj vienlaicīgi tajā izgatavot 10 moduļu mājas, kas izteikti paātrina gala produkta piegādi klientam.
  Neatsverams pluss ir ražotnes stratēģiski ērtā atrašanās vieta – Liepājas centrs, kas nodrošina ātru, ērtu un izdevīgu moduļu transportēšanas procesu līdz ostai vai jebkuram citam galamērķim.

  Moduļu māju kvalitāte

  VIA-S sadarbojas ar vadošajiem būvniecības materiālu izstrādātājiem, kuri garantē un nodrošina ražotni ar augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir būtiski svarīgi kvalitatīvas moduļu produkcijas ražošanā.

  Mūsu produkcijas nesošajā konstrukcijā tiek izmantoti metāla rāmji, kas kopā ar koku konstrukciju integrēšanu kalpo par būtisku kvalitātes priekšrocību un iespēju pārvietot māju arī pēc vairākiem gadiem, nezaudējot tās kvalitāti. Metāla rāmji tiek ražoti pēc individuāliem izmēriem un tiek sertificēti ar CE marķējumu, kurš ir svarīgs kritērijs klientiem, kuri priekšroku dod kvalitātei.

  Kopā ar moduļu mājas piegādi tiek iesniegta moduļu māju tehniskās dokumentācijas pase, kura sevī ietver ražošanas rasējumus, materiālu atbilstības deklarācijas, apliecinošos sertifikātus, kā arī foto fiksācijas no moduļu izbūves procesa.

  Ražotajām moduļu mājām tiek dota 5 gadu garantija moduļu konstrukcijām un 2 gadu garantija moduļu aprīkojumam un izmantotajiem materiāliem.

  Sadarbība

  Realizējot klienta iecerēto ideju, projekta realizēšana ietver sekojošus soļus:

  • Idejas apspriede un realizācijas iespējas – iespēja apmeklēt VIA-S ražotnes un pārliecināties par ražoto moduļu māju kvalitāti
  • Rasējumu izstrāde un to saskaņošana ar klientu līdz gala niansēm
  • Moduļu mājas izbūves process līdz pat “atslēgai”
  • Piegāde uz klienta vēlamo vietu
  • Uzstādīšana un montāža

  Moduļu māju piegāde un uzstādīšana

  Apņemoties veikt pilna cikla izbūves un piegādes procesu, VIA-S loģistikas komanda piegādi organizē saskaņā ar konkrētās valsts un pilsētas noteiktajiem kravas pārvadātāju noteikumiem, rūpējoties, gan par ceļu atļauju nokārtošanu, gan arī par to, lai klientam piegādātās moduļu mājas būtu īstajā laikā un vietā.

  Moduļu uzstādīšana un montāža tiek veikta pēc iekšēji izstrādātās instrukcijas un, pateicoties tam, ka moduļu mājas ražotnē jau ir izbūvētas maksimāli iespējamā gatavības stadijā (iekļaujot jau aprīkojumu un mēbeles), montāžas procesa laiks tiek maksimāli saīsināts un var aizņemt vien dažas stundas, lai māju novietotu uz sagatavotajiem pamatiem.