• Portatīvo moduļu māju ražošana, iznomāšana un pārdošana
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Ražotne atrodas Latvijā ar filiālēm Baltijas valstīs, Skandināvijā un citviet Eiropā
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Portatīvo moduļu māju ražošana, nomāšana un pārdošana

Noma


www.4rent.lv


Apzinoties mūsdienu dinamisko dzīves ritmu, saviem klientiem piedāvājam plašu moduļu un to komplektāciju nomu gan privātām, gan biznesa, gan ražošanas, atpūtas un citām vajadzībām kā īstermiņā, tā ilgtermiņā.

Standarta produkcija

Piedāvājam iznomāt moduļus un to komplektāciju risinājumus jebkurām vajadzībām. Nomā ir pieejami dažādi standarta moduļi, no kuriem izvēlēties sev piemērotāko variantu un risinājumus. 

Speciālie projekti

Ikviena klienta vajadzības ir samērojamas ar mūsu piedāvātajam iespējām. Apzinoties, ka ne vienmēr ir piemēroti standarta moduļi, piedāvājam pielāgotus  variantus. Vadoties no klientu vajadzībām, veicam korekcijas plānojumos un izgatavojam moduļus, pielāgojot tos klientu īpašajām vēlmēm un vajadzībām. Jūsu idejas – mūsu risinājumi dažādiem nestandarta gadījumiem pēc individuālas vienošanās!

Iedvesmai

Gadījumos, kad zināt, ko vēlaties, bet Jums pietrūkst ideju savu vajadzību īstenošanai, mūsu radošie speciālisti kopā ar vadošajiem sadarbības partneriem un zinošiem speciālistiem projektēšanā, būvniecībā un vides pielāgošanā kopīgiem spēkiem atradīs Jums pieņemamāko variantu.