• Portatīvo moduļu māju ražošana, iznomāšana un pārdošana
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Ražotne atrodas Latvijā ar filiālēm Baltijas valstīs, Skandināvijā un citviet Eiropā
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Portatīvo moduļu māju ražošana, nomāšana un pārdošana

Moduļu māju konstrukcija

No idejas līdz gatavam produktam. No vispārdrošākās moduļu mājas idejas līdz gatavam produktam – tāds ir mūsu moto un mērķis. Kad par moduļu projektu un tā risinājumu esam vienojušies, mums no klienta ir vajadzīgs tikai viens – zināt, kur gatavo būvi novietot. Pārējais ir mūsu speciālistu rūpes, pasūtītāju nenoslogojot ar nevajadzīgām problēmām. Mūsu speciālisti gatavos, jau ražotnē sakomplektētos moduļus nogādā tiem paredzētajā atrašanās vietā un uzstāda atbilstoši visām klienta vēlmēm, kā arī sanitārajām, vides un ugunsdrošības prasībām. Mūsu pieredze liecina, ka 95% no visām mūsu uzņēmumā sagatavotajām moduļu mājām komplektējam ražotnē. 

Jaunums. Pēc klienta vēlmēm gatavo moduļu māju varam iekārtot ar mūsu uzņēmuma meitas uzņēmuma "VIA-S Furniture" izgatavotajām mēbelēm. Tas ir jaunums, ko saviem klientiem piedāvājam, sākot ar 2014.gadu.

Mēbeles tiek izgatavotas no masīvkoka - priedes, ozola, bērza u.c. Mēbeļu virsmas apdares procesā izmanto klasisko lakošanas, beicēšanas, krāsošanas, eļļošanas, vaskošanas, kā arī citas apdares tehnoloģijas. Sekojot līdzi dizaina tendencēm, uzņēmums piedāvā produktos iekļaut dažādu materiālu kombināciju, piemēram,  koks/metāls, koks/akmens, koks/stikls.

VIA-S Furniture izgatavotajiem produktiem piedāvā 2 gadu garantiju. 

Ērtība. Vajadzības gadījumā moduļu māja ir viegli transformējama un pārvietojama uz citu vietu. 
Iepazīstinām ar populārākajām moduļu standarta komplektācijām un tehniskajiem risinājumiem.