• Portatīvo moduļu māju ražošana, iznomāšana un pārdošana
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Ražotne atrodas Latvijā ar filiālēm Baltijas valstīs, Skandināvijā un citviet Eiropā
  • Realizēsim Jūsu iecerēto moduļu būvi no idejas līdz atslēgai
  • Portatīvo moduļu māju ražošana, nomāšana un pārdošana

Kas ir moduļu mājas

Moduļu mājas ir mūsdienīgi būvniecības risinājumi moderni domājošiem cilvēkiem. 

Kā top moduļu mājas?  Moduļu mājas izgatavo ražotnē no speciāliem celtniecības moduļiem. Turpat uz vietas ražotnē samontē būves sienas, grīdas, griestus un citas detaļas, iegūstot vizuāli pievilcīgu moduli gatavības stadijā. Mūsu pieredze liecina, ka 95% ēku ražotnē sagatavojam līdz maksimālai gatavības pakāpei nogādājam tam domātajā atrašanās vietā.

Kā notiek komunikāciju izvietošana un apdares darbi? Arī to visu sagatavojam jau ražotnē: tur notiek būves aprīkošana ar siltumizolācijas materiāliem, gan ārējās fasādes, gan iekštelpu apdare, tiek ievilkta elektroinstalācija, ventilācija, kondicionēšanas sistēma un uzstādītas citas nepieciešamās komunikācijas. Modulim vēl atrodoties ražotnē, to aprīko ar ūdens un kanalizācijas caurulēm, santehniku, apkures sistēmu un pat iebūvētām virtuves mēbelēm, ja šajā būvē tādas ir paredzētas.

Kādām vietām moduļu mājas ir piemērotas? Tās ir piemērotas jebkuriem ģeogrāfiskajiem un klimatiskajiem apstākļiem. Tās ir energoefektīvas no apkures viedokļa un tajā pašā laikā labi piemērotas siltiem laika apstākļiem. Moduļu mājas ir ērti izvietojamas arī ģeogrāfiski sarežģītā vidē.

Kā moduli pārvieto uz tam paredzēto vietu? Jau gatavo moduli pārvietot ir ērti – nepieciešama tikai vieta, ēkas pamati vai sagatavotas citu būvju virsmas, kur moduli novietot un mūsu speciālisti to ar piemērotu transportu gan aizgādā vajadzīgajā vietā, gan parūpējas par tā uzstādīšanu un sagatavošanu lietošanai, pieslēdzot būvi ūdens un kanalizācijas sistēmai, kā arī elektropadevei. Moduļu mājas atbilst visām sanitārajām un ugunsdrošības prasībām.

Kādas ir moduļu māju priekšrocības? Standarta moduļa izmērs parasti ir 6x2,5 metri ar ārējo augstumu 3,2 metri, kas ļauj to viegli pārvietot. Tādējādi vajadzības gadījumā tas ir viegli transformējams un pārvietojams uz citu vietu. Būvniecības procesā moduļus kombinē dažādās komplektācijās, īstenojot pasūtītāja pat vispārgalvīgāko ideju līdz gatavības pakāpei.

Ko būvē no moduļiem? Moduļu būvju diapazons ir ļoti plašs: sākot no nelielām sabiedriskām būvēm, kas var būt pat tualetes vai palīgtelpas līdz vērienīgām ražošanas telpām un daudzstāvu ēkām. Populāras moduļu būves ir nelieli mobilie biroji, administratīvās un sadzīves ēkas, kopmītnes, kempingi, viesu nami, dušas un sanitārie mezgli, medicīnas punkti, tirdzniecības kioski vai veikali, sargu mājiņas, caurlaižu punkti, plašas ražotnes un pat būves vairāku stāvu augstumā. Pēdējos gados aizvien populārākas kļūst moduļu privātmājas, kā arī dārza mājiņas un vasarnīcas. Un tikpat labi tas var būt arī bērnudārzs.